Нормалізація сну Orthomol Nemuri Night №30

2,010.00 грн

Orthomol Nemuri Night – вітамінний комплекс для людей, у яких відзначається регулярне порушення сну, а також підвищена нервова збудливість.

Без глютену, лактози, желатину та барвників.

Опис

Orthomol Nemuri Night є збалансованим комплексом для нормалізації сну та поліпшення стану нервової системи.

Нестача сну, його низька якість згубно позначаються на загальному фізичному стані та працездатності. Під час сну виробляються гормони, що стабілізують стан у період денної активності: вони зміцнюють імунітет, допомагають протистояти стресам, нормалізують біоритми. При нестачі сну організм починає давати збій у інших сферах життя.

Для повноцінного відпочинку організму потрібен цілий комплекс нутрієнтів, які впливають на роботу нервової системи та підтримують її. В Ортомол Немурі Найт це:

— Вітамін В6 для правильного метаболізму та енергетичного обміну, для стабілізації нервової системи, зменшення спазмів, характерних для перезбудження.
– Магній, який бере участь у синтезі мелатоніну – гормону сну. Він захищає нервові клітини від перезбудження та стабілізує роботу нервової системи.
— L-триптофан та гліцин – важливі для роботи мозку амінокислоти. Вони мають заспокійливу дію, знижують стомлюваність, допомагають у боротьбі з порушеннями сну різної етіології.
– Теанін – натуральна розслаблююча речовина з екстракту зеленого чаю. Допомагає зняти напругу та розслабитися.
— Мелатонін – гормон, необхідний для регулювання біологічного ритму та нормалізації режимів сну та активності.

Показання до застосування :

  • постійні чи періодичні порушення сну;
  • стан нервового збудження;
  • хронічний чи гострий стрес;
  • синдром хронічної втоми;
  • зниження працездатності;

Склад: Вітамін B3 16 мг 100%*, Вітамін B6 1,4 мг 100%*, Магній 180 мг 48%*, Мелатонін 1 мг, Теанін 70 мг, Екстракт зеленого чаю 200 мг, Екстракт меліси 200 мг, Екстракт хмелю 50 мг , L-триптофан 500 мг, Гліцин 3000 мг.

Дозування  Дорослим – приймати по 1 пакетику, розчиненому в склянці гарячої води, за 30-60 хвилин до сну.

Курс прийому : 30-60 днів

Форма випуску: упаковка містить 30 щоденних порцій, загальна вага наповнення – 300г. В упаковку входить 30 пакетиків. 1 пакетик містить гранули – 10г.

Умови зберігання:  при температурі від +4°С до +25°С у недоступному для дітей місці. Забороняється перевищувати зазначену добову дозу.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватись із лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Нормалізація сну Orthomol Nemuri Night №30
  • Русский