Препарат від стресу для чоловіків Orthomol Vital M №30

Акція

Оригінальна ціна: 3,000.00 грн.Поточна ціна: 2,800.00 грн.

Orthomol Vital M від стресу допомагає при хронічній втомі та емоційному вигоранні у чоловіків

Опис

Orthomol Vital M – це комплекс нутрієнтів та вітамінів для чоловіків від втоми та стресу. Спосіб життя сучасного чоловіка часто пов’язаний із багатогодинною сидячою роботою, дефіцитом рухової активності, нестачею корисних речовин та високим рівнем стресу. Коли ми говоримо про стрес, не йдеться про конфлікти з начальством. Стресова ситуація стає, коли вона викликає хвилювання, що в свою чергу запускає ряд хімічних процесів в організмі. У невеликих кількостях стрес нешкідливий. Але в сучасному світі його набагато більше, ніж може «переварити» організм. Німецький вітамінно-мінеральний комплекс Orthomol Vital M допоможе реабілітувати нервову систему при емоційному виснаженні, відновить сили та додасть впевненості у собі.

Вітаміни C, B2, B6, B12, ніацин, фолієва кислота, пантотенова кислота та магній ефективні у боротьбі зі втомою.
Вітаміни B1, B2, B6, B12, C, ніацин, біотин, пантотенова кислота, магній, йод, марганець та мідь необхідні для нормального функціонування нервової системи та обміну речовин.
Вітаміни групи B, C, E, D разом з цинком, селеном та омега-3 жирними кислотами беруть активну участь у синтезі тестостерону.
Крім того, цинк, селен, мідь разом із вітамінами C, E і B2 захищають клітинні мембрани від вільних радикалів, цим продовжуючи молодість організму.
У складі препарату також є антиоксиданти рослинного походження: лютеїн, лікопін та цитрусові біофлавоноїди.
Крім перерахованих вище функцій, вітаміни і мікроелементи, що входять до складу комплексу Orthomol Vital M , необхідні для повноцінної роботи серцево-судинної системи та здорової кісткової тканини.

Показання до застосування:

• Стрес, хронічна перевтома у чоловіків.
• Емоційне вигоряння, поганий сон, нервозність.

Склад:

 

Спосіб застосування та дози: Добова порція – 1 пакетик з гранулами, 1 таблетка йоду та 2 капсули з омега-3 жирними кислотами. Гранули необхідно розчинити у 200 мл води (допускається застосування соку). Капсули та таблетку потрібно запитати комфортним об’ємом рідини. Комплекс бажано приймати під час їжі або після їди.

Нетто наповнення: 30 пакетиків із денною дозою.

Курс прийому: 30-60 днів

Умови зберігання: при температурі від +4°C до +25°C у недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Препарат від стресу для чоловіків Orthomol Vital M №30
  • Русский