Препарат від стресу для жінок Orthomol Vital F №30

Акція

Оригінальна ціна: 3,000.00 грн.Поточна ціна: 2,800.00 грн.

Orthomol Vital F від стресу допомагає при хронічній втомі та емоційному вигорянні у жінок.

Опис

Вітамінний комплекс Orthomol Vital F розроблений спеціально для жінок. Його призначення – боротьба зі стресом та його наслідками, такими як перевтома, дратівливість, апатія та розлади сну. Комплекс містить вітаміни та мікроелементи, які стимулюють обмінні процеси, нормалізують роботу нервової системи, а також підтримують здоров’я кісток та зубів.

Вітаміни групи В (В6, В12) , включаючи фолієву кислоту  захищають кровоносну систему, зміцнюють нерви та покращують зовнішній вигляд шкіри та волосся.
Вітамін D  сприяє виробленню гормонів щастя та здоров’ю багатьох органів, налагоджує правильний сон.
Вітамін С та цитрусові біофлавоноїди  утворюють синергію для нейтралізацію вільних радикалів, підвищують захисні сили організму та підтримують імунітет.
Омега-3 жирні кислоти EPA та DHA знімають стомлюваність, впливають на серцево-судинну систему, нормалізують кровоносний тиск та метеозалежність.
Магній, кальцій, залізо, цинк, селен, йод – мікроелементи, без яких неможливо покращити енергетичний обмін. Також сприяють активації імунної функції та стабілізації нервової системи.
Регулярний прийом Orthomol Vital F показаний жінкам, у яких активна життєва позиція та амбітні плани відповідно багато несприятливих зовнішніх факторів. Завдяки комплексному складу нервова система та імунітет будуть під надійним захистом.

Показання до застосування:

• Стрес, хронічна перевтома у жінок.
• Емоційне вигоряння, поганий сон, нервозність.

Склад:

Спосіб застосування та дози: щодня приймати вміст 1 пакетика (5 таблеток та 3 капсули), які необхідно запивати достатньою кількістю рідини під час або після їди. За бажанням капсули та таблетки можна приймати протягом дня у будь-якому порядку.

Нетто наповнення: 30 пакетиків із денною дозою.

Курс прийому: 30-60 днів

Умови зберігання: при температурі від +4°C до +25°C у недоступному для маленьких дітей місц

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Препарат від стресу для жінок Orthomol Vital F №30
  • Русский