Вітамінний комплекс для жіночої краси та здоров’я Orthomol Beauty №30

Акція

4,900.00 грн

Orthomol Beauty – це преміумна комбінація всіх необхідних мікро- та макроелементів для якісного росту волосся та нігтів, покращення стану шкіри. Orthomol Beauty – запорука жіночої краси!

Не містить глютена та лактози.

Категорія:

Опис

Orthomol Beauty – вітамінний комплекс для жінок, який є вершиною багаторічного досвіду німецьких вчених у галузі ортомолекулярної медицини. Він являє собою найбільш повний з усіх існуючих комплекс речовин, необхідний для здоров’я шкіри, нігтів та волосся. Співвідношення речовин підібрано таким чином, що в результаті отримуємо ідеально збалансований для організму жінки продукт.

Багато хто чув, що достатня кількість вітаміну E, біотину, цинку та селену – запорука жіночої краси. Але не багато хто знає, що добитися від їх прийому помітного результату можна лише в комплексі з вітаміном C. Разом вони працюють як потужний щит від згубного впливу вільних радикалів, захищаючи всі тканини організму від старіння.

Orthomol Beauty стимулює вироблення еластину та колагену – головних складових жіночої краси. Це можливо завдяки збалансованому складу вітамінів та мікроелементів краси. Гідролізат колагену – перлина комплексу Orthomol Beauty. Результати досліджень доводять, що регулярний прийом колагену помітно покращує стан шкіри, нігтів та суглобів.

Ми знаємо про застосування ін’єкцій з гіалуроновою кислотою, які насичують шкіру вологою та створюють ефект омолодження. Також ми знаємо, що після закінчення дії ін’єкцій шкіра миттєво тьмяніє і втрачає пружність. У випадку прийому гіалуронової кислоти внутрішньо зворотний ефект не спостерігається.

Гідрокситірозол у парі з коензимом Q10 є найсильнішим із відомих науці антиоксидантів. І це не лише про красу та молодість — це про здоров’я загалом.

Orthomol Beauty – новий питний комплекс для краси: добірні інгредієнти, які підтримують красу шкіри та волосся зсередини, щоб вони могли сяяти ззовні!

Показання до застосування:

  • Для покращення тонусу та здоров’я шкіри, розгладжування дрібних зморшок.
  • Для міцних нігтів, покращення їх структури.
  • Для стимулювання росту волосся, посилення блиску.

Склад:

Спосіб застосування та дози: вміст 1 пляшечки приймати під час або після їди. Перед вживанням збовтати.

Нетто заповнення: 30 питних пляшечок.

Курс прийому: 30-60 днів.

Умови зберігання: при температурі від +4°C до +25°C у недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватись із лікарем.

Вітамінний комплекс для жіночої краси та здоров’я Orthomol Beauty №30
  • Русский