Вітаміни для вагітних Orthomol Natal №30

Акція

Оригінальна ціна: 3,000.00 грн.Поточна ціна: 2,800.00 грн.

Вітамінний комплекс для вагітних, а також при плануванні дитини та під час годування грудьми.

Без глютену, лактози та барвників.

Опис

Преміумний вітамінний комплекс, розроблений німецькими вченими для вагітних та їхніх малюків. Підходить при плануванні та веденні вагітності, а також у період лактації.

Найкращий догляд під час вагітності
Між моментом зачаття та моментом, коли ви тримаєте новонародженого на руках, є важливі місяці. Ваше тіло багато робить у цей важкий час, тому воно залежить від надходження всіх важливих мікроелементів. Баланс вітамінів є не лише основою вашого здоров’я та гарного самопочуття, а й підтримує позитивний перебіг вагітності та розвиток вашої дитини. Необхідно знати – неможливо отримати всі необхідні вітаміни лише з їжею. Тому ідеально приймати якісний вітамінно-мінеральні комплекси, періодично контролюючи рівень різних показників крові.

Забезпечення мікроелементами при грудному вигодовуванні
Під час грудного вигодовування потреба у мікроелементах продовжує зростати, оскільки крім власного запасу через молоко ви передаєте багато поживних речовин, необхідних для здорового розвитку дитини. Крім того, вагітність і пологи вимагали багато від вашого організму, тому варто активно займатися відновленням сил та самопочуття.

У цей чудовий період на допомогу приходять вітаміни Orthomol Natal, що відповідають за повну вітамінну підтримку мами та малюка. Orthomol Natal – це ортомолекулярний вітамінний комплекс для жінок з вітамінами, мінералами, омега-3 жирними кислотами та пробіотиком.

 

Важливі мікроелементи для вагітних та в період годування груддю:

Фолієва кислота сприяє нормальному зростанню тканин матері під час вагітності. Низький рівень цього вітаміну є фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки у плода, що росте. Quatrefolic ® – це активна форма фолієвої кислоти, яка доступна для нашого організму без перетворення і тому має максимальну біодоступність.

Залізо сприяє нормальному утворенню еритроцитів та гемоглобіну.

Холін сприяє нормальному метаболізму гомоцистеїну.

 

Прийом майбутньою матір’ю докозагексаєнової кислоти (DHA) сприяє нормальному розвитку мозку та очей у плода, також вона важлива для грудного вигодовування.

Кальцій, магній, цинк, залізо, вітамін D, вітамін B 12 і фолієва кислота відіграють важливу роль у процесі поділу клітин.

Вітамін C, вітамін B6, вітамін B12, вітамін D, фолієва кислота, залізо, цинк, селен та мідь сприяють нормальному функціонуванню імунної системи.

Кальцій необхідний для будівництва та підтримування здоров’я кісткової та хрящової тканини. Спільно з магнієм сприяють нормальній роботі м’язів, зокрема серцевих.

 

Йод та селен сприяють нормальній роботі щитовидної залози.

Вітамін С, вітамін К, вітамін D, а також цинк і магній сприяють підтримці здоров’я кісток та засвоєнню кальцію.

Вітамін C, вітамін B2, вітамін B6, вітамін B12, фолієва кислота, ніацин, пантотенова кислота та магній допомагають зменшити втому та стомлюваність.

Лакто- та біфідобактерії сприяють злагодженій роботі кишечника, покращують засвоєння корисних нутрієнтів, перешкоджають неприємним симптомам у вигляді здуття та нудоти.

 

Показання до застосування:

  • При плануванні вагітності для покращення репродуктивного здоров’я, усунення дефіцитних станів в організмі жінки, підтримки імунітету та захисту від респіраторних та вірусних захворювань.
  • Під час вагітності для отримання всіх необхідних вітамінів та мікроелементів для здорового формування плоду на всіх етапах.
  • Під час лактації та годування грудьми, для поповнення організму молодої мами нутрієнтами.

 

Склад:

Спосіб застосування та дози: вміст 1 пакетика (4 таблетки та 3 капсули) приймати під час або після їди, запиваючи рідиною. 1 капсулу з пробіотиком рекомендується приймати окремо увечері.

Нетто наповнення: 30 пакетиків (120 таблеток та 90 капсул).

Курс прийому: 30-60 днів.

Умови зберігання: при температурі від +4°C до +25°C у недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватись з лікарем.

Вітаміни для вагітних Orthomol Natal №30
  • Русский