Препарат Darmflora plus URO Здоров’я сечостатевої системи №40

780.00 грн

Darmflora plus URO Здоров’я урогенітального тракту містить три спеціально відібраних штаму молочнокислих бактерій (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus), а також біотин і вітамін B12. Препарат допомагає зберегти здоров’я сечостатевої системи у жінок.

Кислотостійка капсула. Не містить глютену, желатину, лактози, фруктози і барвників. Без стеарата магнію, діоксиду кремнію та діоксиду титану.


Категорія: Для кого:

Опис

Більше 50% всіх жінок хоча б раз у житті страждають від запалення сечостатевих шляхів, особливо сечовивідних шляхів і сечового міхура. Переважною проблемою у жінок у віці від 15 до 44 років є бактеріальний вагіноз. Для нього характерний дисбаланс мікробіоти піхви, що виникає через надмірне зростання атипових бактерій. В здоровому піхву переважно колонізуються бактерії з роду Lactobacillus. Зменшення кількості лактобацил в мікробіоти піхви може викликати дискомфорт, подразнення і більш серйозні проблеми. Вагітні жінки особливо схильні до ризику, тому що гормональні зміни в організмі майбутньої матері полегшують проникнення бактерій в сечовий міхур. Потім зазвичай призначають антибіотики. Спочатку вони сприяють зникнення запалення, але, на жаль, часто воно досить швидко повертається. Типова причина полягає в тому, що антибіотики вбивають не тільки “погані” бактерії в сечовивідних шляхах, а і здорову мікрофлору піхви і кишечника. Тому неушкоджений мікробіом – це основа здорової імунної системи.
Таким чином, причиною більш частих інфекцій сечового міхура може бути порушення імунної системи через лікування антибіотиками, оскільки порушення вагінальної флори може викликати колонізацію патогенними мікроорганізмами. Саме тут Darmflora plus URO Здоров’я урогенітального тракту надає підтримку, оскільки сприяє підтримці здоров’я слизових оболонок і, отже, здоров’я сечового міхура, сечовивідних шляхів і піхви, а також імунної системи. Біотин допомагає підтримувати слизові оболонки в здоровому стані, а вітамін B12 сприяє нормальному функціонуванню імунної системи. Отже, препарат корисно приймати після курсу антибіотикотерапії, щоб зберегти здоров’я сечостатевої системи.

Показання до застосування:

  • для підтримки слизових оболонок, наприклад сечового міхура, сечовивідних шляхів і піхви
  • для підтримки імунної системи

Склад: в 2 капсулах живих молочнокислих бактерій 80 мг (5,3 млрд. Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus); біотин 25 мкг 50% *, вітамін B12 1,25 мкг 50% *

Спосіб застосування та дози: під час прийому їжі по 1 капсулі 2 рази на день, запиваючи рідиною.

Курс прийому: 40-60 днів

Умови зберігання: при температурі від + 4 ° C до + 25 ° C в недоступних для дітей місцях. Не перевищувати рекомендовану денну дозу препарату.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Препарат Darmflora plus URO Здоров’я сечостатевої системи №40

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Препарат Darmflora plus URO Здоров’я сечостатевої системи №40”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский