Імбиру екстракт №120

1,050.00 грн

Екстракт імбиру Dr. Wolz – це рослинний протиблювотний засіб зі стимулюючим травленням ефектом.

Веганський. Без глютену, лактози, фруктози та барвників.

Опис

Корінь імбиру вже багато століть використовують як лікарський засіб. Корисні інгредієнти (ароматичні речовини, ефірні олії) надають йому не лише антиоксидантної чи протизапальної дії, а й протиблювотних властивостей. Останні дослідження стосуються можливого використання імбиру для лікування нудоти та блювоти у хворих на рак під час або після хіміотерапії. Основою є клітинні токсини, що містяться в хіміопрепаратах, які, окрім ракових клітин, також пошкоджують клітини кишківника. Потім вони вивільняють нейромедіатор серотонін, який фіксується на рецепторі на поверхні нервових клітин і активує центр блювоти в мозку. Результат – нудота і блювота. Цей неприємний супутній симптом ще більше послаблює пацієнтів, які вже страждають від раку, і може призвести до потенційно фатальної кахексії. Навіть якщо пухлина реагує на хіміотерапію, у важких випадках терапію, можливо, доведеться перервати. Інгредієнти імбиру можуть пригнічувати певні нейромедіатори блювотного центру мозку. В основному це пов’язано з ефективністю фітохімічних речовин, таких як гінгерол, що міститься в корені імбиру.
Таким чином, використання екстракту імбиру у формі капсул може призвести до поліпшення симптомів у хворих на рак під час і після хіміотерапії та підтримати медикаментозну терапію протиблювотними засобами. Прийом екстракту імбиру у формі капсул не має побічних ефектів і тому дуже добре переноситься. Крім того, є дані, що імбир має протипухлинні властивості – деякі дослідження підтвердили, що він сприяє апоптозу ракових клітин і регулює їхню проліферацію.

Показання до застосування:

  • Нудота та блювання під час або після хіміотерапії у хворих на рак.
  • Нудота під час подорожей.

Склад: На 2 капсули Екстракту кореня імбиру 500 мг, у т.ч. гінгерол 25 мг.

Спосіб застосування та дози: 2 капсули на день, запиваючи рідиною.

Примітка: Не підходить дітям до 6 років і вагітним жінкам.

Нетто наповнення: 120 капсул.

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: за температури +4°C до +25°C недоступному для маленьких дітей місці. Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Імбиру екстракт №120
  • Русский