Препарат Глютен Ензим + Кальцій Для покращення травлення №60

680.00 грн

Gluten Enzym + Calcium Для покращення травлення розроблено для поліпшення травлення при дієті з низьким вмістом глютену. Він містить кальцій, який сприяє нормальному функціонуванню травних ферментів, і спеціальний фермент, пролілолігопептідазу, який допомагає розщеплювати глютен.

Не містить глютена, желатина, лактози, фруктози та барвників. Без стеарата магнію, діоксиду кремнію та діоксиду титану.

Опис

Глютен Ензим + Кальцій  Dr. Wolz містить спеціальний травний фермент – пролілолігопептідазу, що розщеплює глютеновий комплекс. З біохімічної точки зору глютен-чутливі Т-клітини імунітету більше не будуть реагувати з проламінами (головним білком злакових), оскільки він розщеплюється ферментом і більш не розпізнається рецепторами. Це також дозволяє зменшувати вміст клейковини або прихованої клейковини під час або після їди. Їжа, яка вважається безглютеновою, може містити до 20 мг/кг глютену. Інший тип їжі, наприклад супи або соуси, також можуть містити прихований глютен. Оскільки досі немає специфічного препарату для лікування целіакії, єдина терапія – це суворе довічне уникнення продуктів харчування, що містять глютен. Це може бути майже неможливо, коли ви харчуєтеся поза домом.

Кілька досліджень показують, що навіть при безглютеновій дієті в залежності від того, наскільки вона сувора, ненавмисне споживання глютену може бути від 200 до 3000 мг в день. Близько 20% людей в Німеччині чуттєво реагують на білкову клейковину, яка присутня в зерні. Ця несумісність найбільш очевидна у пацієнтів з непереносимістю глютену або чутливістю до глютену (або пшениці), яка нещодавно була визнана патологією. Симптоми включають важкі травні розлади, такі як нудота, діарея або метеоризм. Неперетравлений глютен також викликає кишковий мукозит (запальні ураження слизової). Це може привести до зменшення кількості ворсинок і, як наслідок, зниження поверхні всмоктування в тонкому кишечнику. Як результат: недостатнє всмоктування поживних речовин і розвиток дефіцитів поживних речовин, які може викликати серію розладів.
Gluten Enzym + Calcium Dr. Wolz ефективно мінімізує цей “залишковий глютен» в їжі.

Показання до застосування: при непереносимості глютену або чутливості до пшениці для запобігання всмоктування залишкового глютену з їжі.

Gluten Enzym + Calcium Для Dr. Wolz розроблено, щоб допомогти травленню при дієті з низьким вмістом глютену. Він не може замінити дієту з низьким вмістом глютену або лікувати гіперчутливість до глютену.

Склад: в 1 капсулі пролілолігопептідази 60 мг (34 800 PPI; PPI = Protease Picomole International), кальцію 40 мг (5% від рекомендованої денної норми)

Спосіб застосування та дози: дорослим по 1-2 капсули на прийом їжі, запиваючи водою.

Курс прийому: без обмежень.

Нетто наповнення: 60 капсул.

Умови зберігання: при температурі + 4°C до + 23°C в недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.


 

Препарат Глютен Ензим + Кальцій Для покращення травлення №60

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Препарат Глютен Ензим + Кальцій Для покращення травлення №60”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский