Вітаміни групи В + Біотин + Фолієва кислота №300

620.00 грн

Вітаміни групи В + Біотин + Фолієва кислота – життєво важливий комплекс, адже вітаміни групи B мають особливе значення для нашого здоров’я: вони важливі не тільки для нервової системи і обміну речовин, але і особливо для здоров’я серця.

Веганський продукт. Не містить глютену, лактози, фруктози і барвників.

Опис

Вітаміни групи В мають особливе значення для нашого здоров’я. Вони важливі не тільки для нервової системи і обміну речовин, але й особливо для здоров’я серця. Так як вітаміни В1, В2, В6 та В12 працюють синергічно і в такий спосіб виконують свої метаболічні завдання, вони поєднуються в так званий комплекс вітамінів групи В. Більшість вітамінів групи В можуть бути поглинені організмом тільки в обмеженій мірі і не можуть зберігатися протягом тривалого часу. Як і всі водорозчинні вітаміни, їх не слід приймати «заздалегідь». Якщо велика кількість вітамінів групи В поступає одночасно, то організм виводить частину, яку не здатен засвоїти. Тому вітаміни групи В слід регулярно приймати під час їжі.

Багато факторів впливають на наше фізичне благополуччя і нашу продуктивність. На додаток до адекватних фізичних навантажень це також і здорове харчування. Вітаміни групи В також повинні прийматися щодня під час їжі, тому що окрім вітаміну В12 вони не накопичуються в організмі. Ці елементи виконують різні завдання в організмі. Особливим в вітамінах групи В є те, що вони працюють разом і взаємопов’язані в своїх функціях як шестерні.

Вітамін В2 і біотин допомагають підтримувати здоров’я шкіри і волосся. В6, В12 і фолієва кислота сприяють нормальному гомоцистеїновому обміну. B1 підтримує здорове функціонування серця. Вітаміни В1, В2, В6, В12 і біотин сприяють нормальному енергетичному обміну та повноцінному функціонуванню нервової системи. 

Показання до застосування:

  • Для красивої шкіри, зміцнення волосся і нігтів
  • Поліпшення обмін речовин
  • Під час вагітності
  • Стреси, надмірне навантаження і виснаження нервової системи
  • Незбалансоване харчування
  • Для вегетаріанців і веганів 

Склад: Вітамін В1 2,4 мг 220% *, Вітамін В2 3 мг 210% *, Вітамін В6 3 мг 210% *, Вітамін В12 7,8 мкг 310% *, Біотин 150 мкг 300% *, фолієва кислота 600 мкг 300% *.

Дозування: 6 таблеток на день під час їжі, запиваючи рідиною на ваш вибір. Можна приймати за 1 один раз або розділити на декілька прийомів.

Нетто наповнення: 300 таблеток.

Курс прийому: 30-120 днів

Умови зберігання: при температурі + 4° C до + 25° C в недоступному для маленьких дітей місці. Заборонено перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

*  Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Вітаміни групи В + Біотин + Фолієва кислота №300

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вітаміни групи В + Біотин + Фолієва кислота №300”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский