Препарат Probiocolon®Зниження ваги 315г

Акція

Оригінальна ціна: 1,200.00 грн.Поточна ціна: 1,050.00 грн.

Probiocolon® для зниження ваги – один з останніх інноваційних препаратів, розроблених Dr.Wolz для ефективного зниження ваги природним шляхом!

Не містить глютену, лактози, барвників і консервантів. Підходить для діабетиків.

Опис

Новаторська формула Probiocolon® для зниження ваги містить спеціальні кишкові бактерії і тріо інноваційних рослинних волокон, що одержуться природним шляхом. Комбінацію доповнює ліпотропна речовина з високою біодоступністю – холін – для прискорення метаболізму жирів і підтримки функції печінки, а також вітамін B6 для регуляції енергетичного обміну. Також містить кальцій для підтримки ферментів. Глюкоманнан з кореня Amorphophallus konjac має вирішальне значення для схуднення.

Склад кишкової флори в певній мірі визначає стрункі ми або схильні до повноти. Люди з надмірною вагою часто мають високу частку так званих фірмікутів. Це штами бактерій, які ефективно перетворюють складні вуглеводи і навіть клітковину в цукор і жирні кислоти. Це означає, що в організм надходить додаткова «непотрібна» енергія, яка зберігається у вигляді жирових відкладень. На противагу фірмікутам, бактеріоідети не так інтенсивно перетравлюють їжу і в основному розщеплюють складні вуглеводи до більш простих речовин. Хороша новина: за допомогою правильної дієти ми можемо позитивно вплинути на співвідношення між «хорошими» і «жирними” бактеріями. Probiocolon® для зниження ваги – це корисна комбінація молочнокислих бактерій і клітковини, яка покликана модулювати мікробіоту таким чином, щоб змінити баланс між фірмікутамі і бактероїдами на користь останніх. Це відбувається за рахунок симбіотичного комбінації лактобацил в високих дозах і трьох синергетически ефективних інгредієнтів – біфідогенних волокон рослинного походження. Формула доповнена спеціальними мікроелементами: кальцієм для підтримки травних ферментів, вітаміном B6 для регулювання енергетичного обміну і холіном для стимулювання ліпідного обміну.

Показання до застосування: в якості добавки при боротьбі із зайвою вагою / ожирінням в поєднанні з низькокалорійною дієтою, як супутня харчова добавка при діабеті 2 типу, а також при гіперхолестеринемії (підвищеному рівні холестерину в крові).

Склад: в 3 мірних ложках молочнокислих бактерій Bifidobacterium longum 210 мг (12 млрд.), харчових волокон 15,7г: глюкоманнану з Amorphophallus konjac 3г, інуліну 5г, клітковини акації (гуміарабік) 11,1г; вітаміну В6 0,7 мг, холіну 300мг, кальцію 120мг.

Спосіб застосування та дози: розмішайте 7г (одна мірна ложка) в склянці води (200 мл). Приймати 3 рази на день перед їжею. Позитивний ефект досягається при щоденному прийомі 3г глюкоманнана трьома порціями по 7г в поєднанні з 1-2 склянками води перед їжею і разом з низькокалорійною дієтою.

Курс прийому: 30-45 днів.

Нетто наповнення: 315г (порошок)

Умови зберігання: при температурі + 4° C до + 25° C в недоступному для маленьких дітей місці. Після відкриття банки використовувати протягом 21 дня.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

 

Препарат Probiocolon®Зниження ваги 315г

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Препарат Probiocolon®Зниження ваги 315г”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский