Пробіотік для немовлят і годуючих мам Curabiom Baby Dr. Wolz®

820.00 грн

Пробіотік для немовлят і годуючих мам Curabiom Baby Dr. Wolz® – препарат, спеціально розроблений для немовлят і вагітних жінок. Він містить комбінацію особливих штамів молочнокислих бактерій і пребіотичну культуру – галактоолігосахариди.

Не містить глютену, желатину, фруктози і барвників. Без стеарата магнію, діоксиду кремнію, підсолоджувачів і діоксиду титану.

Категорія: Для кого:

Опис

Curabiom Baby Dr. Wolz® містить комбінацію інгредієнтів, максимально схожих на склад грудного молока та може бути корисним не тільки для відновлення здорової флори годуючих та малюків, але й відновити її баланс у дітей, що перебувають на штучному вигодовуванні.

Вибір штамів молочнокислих бактерій (B. infantis, L. acidophilus і L. rhamnosus) був заснований на ретельних дослідженнях – це природні культури, які, крім іншого, зустрічаються в грудному молоці. Висока концентрація пробіотиків (2,5млрд.) дозволяє швидко відновити мікрофлору навіть після антибіотикотерапії. Особливо корисний для немовлят, які не перебувають на грудному вигодовуванні і / або народилися за допомогою кесаревого розтину.

GOS представляють собою харчові волокна, що отримують з молочного цукру і вони дуже схожі на олігосахариди, що містяться в грудному молоці, на відміну від фруктоолігосахарідов рослинного походження (FOS), які зазвичай додають у дитяче харчування. Вони потрапляють в товсту кишку неперетравленими, де використовуються як їжа кишковими бактеріями.

Показання до застосування :

 • Для нормалізації кишкової флори вагітних, годуючих мам і немовлят, в тому числі після антибіотикотерапії.
 • Для дітей, які народилися за допомогою кесаревого розтину.
 • Для дітей, які не перебувають на грудному вигодовуванні.

Склад: в 1 мірній ложці галактоолігосахаридів 259 мг, живих молочнокислих бактерій 42 мг (2,5млрд.): Bifidobacterium infantis 29 мг, Lactobacillus acidophilus 8,0 мг, Lactobacillus rhamnosus 5,3 мг.

Спосіб застосування та дози :

 • До 6 місяців – одна мірна ложка (0,9 г) на день.
 • З 6 місяців – по одній мірній ложці (0,9 г) два рази на день.
 • Вагітним – дві мірні ложки (1,8 г) два рази на день.

Розмішайте у відповідній рідині (наприклад, грудному молоці, суміші для годування, холодній кип’яченій воді) або у м’ясній їжі і вживайте якомога швидше. Не змішувати з гарячими напоями або їжею.

Забороняється перевищувати зазначене добове споживання.

Нетто наповнення: 54 г порошку.

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі від + 4°C до + 23°C в недоступному для маленьких дітей місці. Після відкриття використайте на протязі місяця.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Пробіотік для немовлят і годуючих мам Curabiom Baby Dr. Wolz®

Відгуки

 1. Аня

  А-бал-денно помогло малому, когда были колики и прочие неприятности на первых месяцах!!! Нам понравилось гораздо больше всех эспумизанов и укропной воды. Рекомендую!!

  • Анна

   Анна, добрый день! Очень приятно, что вы оценили высокое качества продукта. Желаем вашему малышу крепкого здоровья!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Русский