Екстракт Куркуміну 45 №90

0.00 грн

Куркумін застосовується в азіатській природній медицині вже багато тисячоліть. До сьогоднішнього дня було проведено понад 3.000 досліджень дії куркумина Curcumin Extrakt Dr. Wolz володіє більш ніж в 40 разів підвищеної біодоступністю в порівнянні з традиційними лікарськими формами куркумина.

Купити в онлайн-магазині

Опис

Куркумін застосовується в азіатській природній медицині вже багато тисячоліть. До сьогоднішнього дня було проведено понад 3.000 досліджень дії куркумина Curcumin Extrakt Dr. Wolz володіє більш ніж в 40 разів підвищеної біодоступністю в порівнянні з традиційними лікарськими формами куркумина.

Корінь куркуми (Curcuma longa), також званий жовтий імбир, куркума довга або жовтий корінь, з сімейства імбирних, росте в Індії і Південно-Східної Азії. Багатьом куркума відома як рослина, з якого виготовляють приправу каррі і натуральне барвник. Крім цього, однак, екстракт куркуми вже багато тисяч років використовується в Індонезії та Індії в аюрведі. Найбільш важлива складова куркуми – це куркумін, інші куркуміноїди і тетрагідрокуркуміноіди, які відносяться до вторинних рослинних речовин – фенолів.

Проблема: біодоступність куркумина

Однак, корисні властивості куркумина досі було неможливо використовувати в повній мірі, оскільки людський організм засвоює лише невелику частину натурального куркумина. Цей факт можна описати іншими словами: його біодоступність в кишечнику дуже низька. Це пов’язано з тим, що куркумін – жиророзчинний продукт, тому він погано всмоктується в водному середовищі кишечника. Таким чином, до 90% куркумина просто знову виводиться з організму. Це стає особливо явним, якщо роздивитись кишечник людини, яка вживала в їжу куркумін. Кишечник, забарвлений в жовтий колір – це ознака того, що куркумін не бере участі в обміні речовин або бере участь лише в невеликому обсязі.

Куркумін в капсулах від Dr. Wolz: більш ніж в 40 разів підвищена біодоступність!

При розробці екстракту куркумина 45 від Dr. Wolz  біодоступність куркумина була значно підвищена, в зв’язку з чим в організм надходить найбільша можлива кількість куркумина, тобто його корисні властивості використовуються в повному обсязі. Біодоступність куркумина від Dr. Wolz в формі куркумина в капсулах більш ніж в 40 разів перевищує біодоступність порошку куркумина або звичайних препаратів! Як це можливо? Жиророзчинні (ліпофільні) молекули куркумина укладені в кільце молекул глюкози (одного з видів цукру – так званих циклодекстринов), а саме таким чином, що зовнішня сторона – гідрофільна (водорозчинна), а всередині неї знаходиться ліпофильна, тобто жиророзчинна порожнина. У цій порожнині і міститься молекула куркумина, поки не потрапить в кишечник. Там вона, кожна окремо, за допомогою молекул циклодекстринів надходить до стінок кишечника, де всмоктується, в той час як циклодекстрин розпадається та виводиться з організму.

Більш висока біодоступність вторинної рослинної речовини куркумина була підтверджена науковими дослідженнями. При цьому учасникам досліджень давали як звичайний куркумін, так і три різні препарати, виробники яких стверджують, що їх біодоступність особливо висока, включаючи екстракт куркумина 45 від Dr. Wolz. Результат: екстракт куркумина 45 засвоювався організмом в 45 разів ефективніше, ніж чистий порошок куркуми.

 

Показання до застосування :

  • Підвищує імунну функцію організму
  • Надає противірусну і протигрибкову дію
  • Сприяє зміцненню імунітету
  • Має антиоксидантну та протизапальну дію

Склад: На 3 капсули: куркуміноїди 150 мг.

Спосіб застосування та дози:  3 капсули на день, запиваючи рідиною.

Протипоказання: вагітність, індивідуальна чутливість до компонентів препарату, жовчнокам`яна хвороба.

Нетто наповнення: 90 капсул = 35 г

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі + 4 ° C до + 25 ° C в недоступному для маленьких дітей місці. Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Екстракт Куркуміну 45 №90

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Екстракт Куркуміну 45 №90”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский