Синбіотик Darmflora plus Dr. Wolz®

680.00 грн

Синбіотик Darmflora plus Dr. Wolz® – це комбінація добре відомого пребіотика інуліна і 4 штамів молочнокислих бактерій (L. acidophilus, B. lactis, B. longum, L. casei) у концентрації 24 млрд. на добову дозу.

Не містить глютену, желатину і барвників.

 

 

Опис

Синбіотик Darmflora plus Dr. Wolz® – це препарат, що містить пребіотичну олігофруктозу (інулін) і 4 пробіотичні культури в концентрації 24 мільярди молочнокислих бактерій на добову порцію (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei). Препарат підходить для щоденної турботи про здоров’я кишечника; також його можна використовувати в терапевтичних цілях для профілактики і в разі рецидивуючих інфекцій.

Синбіотик Darmflora plus Dr. Wolz® містить комбінацію клітковини (інуліну) і 4 різні культури молочнокислих бактерій, обраних за результатами численних досліджень. Інулін – це натуральне волокно з цикорію, яке використовується в якості «їжі» для молочнокислих бактерій в кишечнику. Ніацин (вітамин В3), що міститься в ньому, сприяє здоров’ю слизової оболонки кишечника і покращує загальне самопочуття людини.

Darmflora plus Dr. Wolz® також чудово підходить для малюків. Доступність у вигляді порошку забезпечує гарне дозування в міру необхідності і добре поєднується з їжею (наприклад, з мюслями, йогуртом). Крім того, Darmflora plus Dr. Wolz® може також використовуватися для виробництва йогурту з пробіотиками.

Показання до застосування:

  • Підтримання нормальної мікрофлори кишечника
  • Нормалізація травлення
  • Усунення запорів.
  • Дисбіоз у вагітних і годуючих мам.

Склад:

Склад препарату В 1 мірній ложці (1г)
Молочнокислих бактерій 35 мг (6 млрд.)
Вітаміну В3 1,2 мг
Інуліну 960 мг

 

Спосіб застосування та дози: дорослим по 4 мірних ложки (приблизно 4г) препарату на день, розводячи в йогурті, напої, або додаючи в мюслі. Дітям з 2 до 6 років приймати по 1 мірній ложці на день, з 6 років – по 2 мірні ложки на день. При постійному використанні всі вікові групи приймають половину денної норми.

Курс прийому: 30-60 днів.

Нетто наповнення: 70 г (порошок)

Умови зберігання: при температурі + 4° C до + 8° C в недоступному для маленьких дітей місці. Використовувати відразу після відкриття упаковки. Дотримуватися холодового ланцюга або постійного охолодження не потрібно (приблизно 2-4 тижні без охолодження).

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Синбіотик Darmflora plus Dr. Wolz®

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Синбіотик Darmflora plus Dr. Wolz®”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский