Пробіотик від запорів Darm activ Dr. Wolz®

790.00 грн

Пробіотик від запорів Darm activ Dr. Wolz® – спеціальний дієтичний препарат для лікування закрепів, що містить пребіотики і 4 різних штами молочнокислих бактерій (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus casei).

Не містить глютену, желатину і барвників.

Опис

Існує багато способів позбутися закрепів. Dr. Wolz пропонує для цього спеціальний синбіотичний комплекс.

Інулін спряє природньому росту мікробіома кишківника та стимулює перистальтику за рахунок зниження значення рН. Лактулоза переробляється молочнокислими бактеріями в товстому кишківнику та за рахунок осмотичної затримки води збільшує вміст кишечника, а також підвищує його моторику. Дослідження показали, що при регулярному прийомі Пробіотику від запорів Darm activ Dr. Wolz кількість біфідобактерій значно зростає, що в свою чергу стимулює перистальтику товстого кишечника і звільняє від запорів.

Darm activ Dr. Wolz нормалізує травлення, регулює стілець і підтримує нормальну мікрофлору кишечника.

Показання до застосування: нормалізація травлення, підтримання нормальної мікрофлори кишечника, усунення запорів. Дозволено вагітним і годуючим мамам.

Склад : у 3 ложках молочнокислих бактерій (Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei) 25 мг, інуліну 15 г, лактулози 4,1 г

Спосіб застосування та дози : відповідно до мікробіологічних особливостей щоденна доза повинна збільшуватися поступово, для того щоб флора мала можливість адаптуватися до препарату.

Починати слід з 1 мірної ложки (7 г) і збільшувати дозу індивідуально, наприклад, в перший тиждень застосування по 1 мірній ложці, в другу – по дві, а з третього тижня – 3 мірних ложки в день, поки не буде бажаного результату.

Рекомендована щоденна доза становить 3 мірних ложки (21 г) препарату, розведеного в 200 мл холодної води до повного розчинення.

Занадто швидке збільшення дозування може призвести до здуття живота, так як мікрофлора кишечника не встигла звикнути до препарату.

Курс прийому : 30-90 днів.

Нетто наповнення : 209 г (порошок)

Умови зберігання : Зберігати при температурі + 4°C до + 20°C в недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем

Пробіотик від запорів Darm activ Dr. Wolz®

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Пробіотик від запорів Darm activ Dr. Wolz®”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский