Екстракт броколі №60

Акція

1,250.00 грн

Екстракт броколі – це потужний рослинний антиоксидант та цитопротектор з високою біодоступністю.

Не містить глютену, лактози, желатину і барвників.

Опис

Хрестоцвіті давно відомі своїми корисними властивостями, одна з найважливіших – захисна і антиоксидатна дія за рахунок фітохімічної речовини сульфорафану. З усього сімейства даних рослин найбільший зміст сульфорафану – в броколі. Тому броколі відносять до доступних суперфудів нашого регіону, які мають епігенетичний вплив на людину, здатні продовжувати молодість і захищати від раку.
Сульфорафан має максимальну ефективність тільки в тому випадку, якщо він проходить перетворення з глюкорафаніну за допомогою ферменту мірозінази, який також входить до складу броколі. Кишкові бактерії продовжують цей процес ферментації в кишечнику.
На жаль, багато сортів броколі часто вже не містять велику кількість глюкорафаніну, а зберігання, заморожування і особливо варіння овоча руйнують корисні речовини. Мірозіназа, наприклад, інактивується вже при 40°C. З цієї причини броколі ідеально вживати в їжу відразу після збору врожаю, щоб отримати достатню кількість цінних інгредієнтів. Щоб надати вам всю користь броколі, Dr. Wolz розробив екстракт, отриманий за патентованою технологією з сорту Brassica oleracea italica, який містить велику кількість глюкорафаніну, а також фермент мірозіназу. В ході особливого виробничого процесу при температурі нижче 40°C отримують активний комбінований концентрат, який приносить максимальну користь організму. Доповнює комплекс рослинний біофлаваноїд кверцетин, який має потужний антиоксидантний та капіляростабілізуючий ефекти.

Показання до застосування:

  • Для досягнення антиоксидантного і детоксикаційної ефекту.
  • Як потужний онкопротектор для людей, що знаходяться в групі ризику.
  • Для захисту та зміцнення стінок кровоносних судин.

Склад: екстракт насіння брокколі 200мг, з них глюкорафаніну 20мг, кверцетину 30мг, мірозінази 2мг. Капсула має кислотостійку оболонку.

Спосіб застосування та дози: 1 капсулу на день після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Як протизапальний препарат ідеальний в поєднанні з Екстракт куркуміну Dr. Wolz
Не приймайте Екстракт Брокколі разом з кислими напоями або їжею (наприклад, апельсиновим соком, вишнею) або продуктами з вітаміном С.
Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу.

Нетто наповнення: 60 капсул

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі + 4° C до + 25° C недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Екстракт броколі №60
  • Русский