Йод-кальцій Профілактика йододефіциту №60

660.00 грн

Йод-кальцій Профілактика йододефіциту від Dr. Wolz – ідеальна добавка для здоров’я щитовидної залози і міцних кісток. Попереджає такі стани як йододефіцит і гіпопаратиреоз.

Веганська. Не містить глютену, желатину, лактози, фруктози і барвників.

Опис

Йод – важливий мікроелемент, особливо для роботи щитовидної залози. Йод необхідний щитовидній залозі для вироблення життєво важливих йодовмісних гормонів тироксину (Т4) і трийодтироніну (Т3). З двома капсулами Йод-кальцій Профілактика йододефіциту від Dr. Wolz покривається добова потреба в даному мікроелементі. Йод, який використовується в капсулах Йод-кальцій Профілактика йододефіциту, надходить з натуральних джерел – його отримують з екстрактів водоростей, що надходять із Північної Атлантики і, крім йоду, містять також багато інших ключових мікроелементів (включаючи цинк, селен, залізо тощо). Кальцій отримують з коралових водоростей. Кальцій – найважливіший мінерал в нашому організмі з точки зору кількості. Це ключ до підтримки здоров’я кісток і зубів. Він також сприяє нормальному функціонуванню нервової системи і здоровому травленню. Оскільки людський організм не може виробляти природні мінерали, такі як сам кальцій, їх необхідно щодня приймати з їжею. На жаль, часто рекомендована добова доза не досягається через незбалансованого харчування.  Гіпопаратироїдизм також негативно впливає на метаболізм кальцію. Відбувається зниження його рівня в крові, що призводить до клінічних симптомів дефіциту кальцію. Тож комбінація йода і кальція особливо цінна, оскільки гормони, що регулюють метаболічні процеси кальцію, утворюються саме в щитовидній залозі.

Показання до застосування:

  • підвищена потреба в йоді (вагітність, годування грудьми, зростання, активні заняття спортом)
  • дієтичний дисбаланс (без йодованої солі, веганські харчування, знижене споживання молочних продуктів і морської риби, високе споживання кави/чаю)
  • порушення, пов’язані з дефіцитом йоду (наприклад, гіпотиреоз)
  • гипопаратиреоз

Склад: кальцій 260 мг 33% *, йод 150 мкг 100% *

Дозування: 1-2 капсули в день під час їжі, запиваючи рідиною на ваш вибір. Можна розкрити капсулу і додати вміст в їжу або воду.

Нетто наповнення: 60 капсул.

Курс прийому: 30-120 днів

Умови зберігання: при температурі 4 ° C до + 25 ° C в недоступному для маленьких дітей місці. Заборонено перевищувати рекомендовану добову дозу. Не вживати при гіпертиреозі.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Йод-кальцій Профілактика йододефіциту №60

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Йод-кальцій Профілактика йододефіциту №60”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский