Вітаміни для хрящів і суглобів PROaktiv Komplex Dr. Wolz® №80

915.00 грн

Вітаміни для хрящів і суглобів PROaktiv Komplex Dr. Wolz® – це ретельно підібрана комбінація поживних мікроелементів для здоров’я кісток і хрящів. Особливо з віком, внаслідок фізичних навантажень у спорті або на роботі або через збільшення маси тіла додаткове споживання певних мікроелементів має потужний позитивний ефект для наших суглобів.

Не містить глютену, лактози, фруктози і барвників.

Опис

Кістки і хрящі, одержуючі нормальний догляд і достатні навантаження, запрограмовані на те, щоб функціонувати усе життя. Чим вище навантаження, наприклад, спортивні, від фізичної роботи або збільшення маси тіла, тим важливіше заповнювати фізіологічні витрати поживними речовинами.

Тазостегнові і колінні суглоби піддаються сильному навантаженню, оскільки вони несуть вагу тіла і в той же час повинні пом’якшувати вібрації при ходьбі і бігу. Поверхні суглобів покриті хрящами з гладкою та еластичною поверхнею, яка не має надхрящніци (системи, що живить інші види хрящів). Хрящові клітини не пов’язані з кровоносною системою і харчуються речовинами із синовіальної рідини. Отже, клітини хряща залежать від дуже хорошого надходження поживних речовин зсередини організму. Комплекс для хрящів і суглобів PROaktiv Komplex містить Глюкозамина сульфат і Хондроїтину сульфат як основні елементи живлення для хрящової тканини. Омега-3-ненасичені кислоти беруть участь у формуванні хрящів і уповільнюють їх зношування, а Вітамін С сприяє утворенню колагену і, отже, нормальному здоровому функціонуванню кісток і хрящів.

Показання до застосування:

  • Артроз
  • Запобігання пошкодження суглобових хрящів.
  • Захист при надмірному навантаженні на суглоби (наприклад, спорт, надмірна вага)

Склад: Омега-3 жирні кислоти в капсулах: Омега-3 жирні кислоти 300 мг, з яких DHA (докозагексаєнова кислота) 110 мг, EPA (ейкозапентаєнова кислота) 165 мг, вітамін E (в альфа-TE) 10 мг 83% * Комплексні капсули: глюкозаміну сульфат 2KCL 1000 мг, з яких глюкозамін 600 мг, хондроїтину сульфат 500 мг, вітамін C * 40 мг 50% *, вітамін E (в альфа-TE) 12 мг 100% *, фолієва кислота 100 мкг 50% *

Спосіб застосування та дози: комбінована упаковка містить блістери 2 різних типів з різними ефектами. Капсули розрізняються за кольором. Для досягнення комбінованого ефекту приймайте 3 комплексні капсули і 1 капсулу з омега-3 жирними кислотами під час їжі, запиваючи рідиною.

Нетто наповнення: 80 капсул

Курс прийому: 60-120 днів

Умови зберігання: При температурі від + 4 ° C до + 23 ° C в недоступною для маленьких дітей місці. Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Вживайте швидко після відкриття.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Вітаміни для хрящів і суглобів PROaktiv Komplex Dr. Wolz® №80

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вітаміни для хрящів і суглобів PROaktiv Komplex Dr. Wolz® №80”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский