Омега-3 з EPA 1000мг №60

790.00 грн

EPA 1000 мг Dr. Wolz – це висококонцентрований препарат для цілеспрямованої доставки омега-3 жирної кислоти EPA.
Без глютену, лактози та барвників.

Доступно за замовленням

Опис

Ейкозапентаєнова кислота або EPA є поліненасиченою жирною кислотою і є однією з омега-3 жирних кислот. Вона утворюється в організмі в невеликих кількостях із незамінної альфа-ліноленової кислоти. Звичайне харчування, як правило, не забезпечує адекватного постачання EPA. Щоб забезпечити організм достатньою кількістю EPA, потрібно споживати – залежно від сорту риби – від 1 кг свіжої риби або велику кількість лляної олії щодня.

EPA 1000 мг Dr. Wolz може бути корисним, наприклад, у контексті ревматичної дієти, оскільки ревматизм може призвести до дефіциту EPA.
Ейкозапентаєнова кислота має подібну хімічну структуру з арахідоновою кислотою, яка сприяє запаленню. Однак, ЕРА не ініціює вироблення прозапальних речовин і закріплюється на тих самих рецепторах у клітинних мембранах, таким чином заміщуючи медіатори запалення. Крім того, вона конкурує з арахідоновою кислотою за низку ферментів для синтезу біологічно активних речовин із протилежними властивостями. Оскільки не існує специфічної терапії проти аутоімунних захворювань, до яких належить і ревматизм, головне завдання – сповільнити запальні реакції в організмі та, за можливості, нейтралізувати симптоми. На відміну від класичної терапії протизапальними або гормональними препаратами, вживання високих доз ЕРА дає змогу досягти цих цілей без побічних ефектів медикаментозної терапії.

EPA 1000 мг Dr. Wolz містить високі дози EPA з риб’ячого жиру, отриманого спеціальним методом з холодноводної морської риби (не з аквакультури). Денна доза містить 2000 мг високоякісного риб’ячого жиру, а також посилене дозування антиоксиданту – вітаміну Е.

Показання до застосування:

  • Для адресної доставки ейкозапентанової кислоти в разі дефіциту, як це може бути, наприклад, при ревматизмі.
  • Для протидії окислювальному стресу.

Склад: в 4 капсулах Омега-3 жирних кислот 1,4 г, з яких EPA 1000 мг, з яких DHA 120 мг; Вітамін E в alpha-TE1 51 мг (423%)*.

Спосіб застосування та дози: 4 капсули на день під час прийому їжі, запиваючи рідиною. Краще розділити на кілька прийомів. Через 3 місяці можна знизити кількість до 2 капсул на день.

Нетто наповнення: 60 капсул

Курс прийому: 60-180 днів

Умови зберігання: За температури від +4°C до +25°C в недоступному для маленьких дітей місці. Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Вживіть швидко після відкриття.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Омега-3 з EPA 1000мг №60
  • Русский