Селен 100 мкг АСЕ №60

Акція

Оригінальна ціна: 510.00 грн.Поточна ціна: 400.00 грн.

Так звані вільні радикали виробляються в клітинах організму в результаті метаболізму. В організмі є природні захисні механізми, що зв’язують і нейтралізують ці вільні радикали. Однак через забруднення навколишнього середовища (радіація, сигаретний дим, хімічні речовини) і підвищеного навантаження на організм може мати сенс підтримувати організм за рахунок аліментарної поставки антиоксидантів, таких як селен, вітаміни C і E.

Опис

Так звані вільні радикали виробляються в клітинах організму в результаті метаболізму. В організмі є природні захисні механізми, що зв’язують і нейтралізують ці вільні радикали. Однак через забруднення навколишнього середовища (радіація, сигаретний дим, хімічні речовини) і підвищеного навантаження на організм може мати сенс з точки зору харчування і фізіології підтримувати організм за рахунок поставки антиоксидантів, таких як селен, вітаміни C і E.

Селен 100 мкг АСЕ містить високі дози селену з селенових дріжджів, змішані каротиноїди і вітаміни C і E з природних джерел. Перш за все, селен захищає клітини від оксидативного стресу і сприяє нормальному функціонуванню імунної системи і щитовидної залози.

Сам організм не може виробляти селен як мікроелемент, тому його слід приймати в достатній кількості кожен день під час їжі. Селен є центральним компонентом багатьох ферментів, які виконують важливі захисні функції в організмі. У формі ферменту глутатіонпероксидази селен допомагає клітинам організму боротися з вільними радикалами. Подібно вітамінам С і Е, селен є одним з так званих антиоксидантів, які зв’язують вільні радикали і тим самим знешкоджують їх. Селен також бере участь в утворенні гормону щитовидної залози.

Показання до застосування:

  • Для зміцнення імунної системи
  • Для красивого волосся і нігтів
  • Для нормальної функції щитовидної залози.

Склад вітамінів: вітамін С 50 мг 62% *, вітамін Е (в альфа-ТІ)  36 мг 300% *, селен  100 мкг 180% *, каротиноїди 4 мг, в тому числі лікопін 1 мг

Одна капсула містить 100 мкг селену, 50 мг вітаміну C з ацероли вишні, 36 мг вітаміну E і 4 мг каротиноїдів, з яких 1 мг – лікопін з помідорів.

Спосіб застосування та дози: по 1 капсулі на день до або під час прийому їжі, запиваючи рідиною за вашим вибором. Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу.

Нетто наповнення: 60 капсул = 43 г

Курс прийому: 45-60 днів

Умови зберігання: Зберігати при температурі від + 4° C до + 25° C в недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Селен 100 мкг АСЕ №60

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Селен 100 мкг АСЕ №60”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский