Препарат для здоров’я передміхурової залози Prostata Plus №40

Акція

Оригінальна ціна: 990.00 грн.Поточна ціна: 910.00 грн.

Оптимальне забезпечення поживними мікроелементами для чоловіків, які страждають на захворювання передміхурової залози.

Не містить глютену, лактози та фруктози.

Опис

Prostata pro був спеціально розроблений для здоров’я чоловіків. Він містить науково обґрунтований комплекс мікроелементів та фітохімічних речовин. Лігнани – гормоноподібні речовини з насіння льону мають позитивний ефект при доброякісній гіперплазії передміхурової залози, а лікопін з томатів є найбільш ефективним антиоксидантом серед каротиноїдів і, зокрема, покращує антиоксидантну активність клітин простати. Вітамін K2 займає важливе місце у здоров’ї простати, оскільки він пригнічує медіатори запалення у злоякісних новоутвореннях. Крім того, чоловіки із захворюваннями простати часто не отримують достатньої кількості вітаміну D, який є важливим для пригнічення диференціювання клітин карциноми простати. Вітамін E також пригнічує проліферацію клітин карциноми та у зв’язці з селеном відіграє ключову роль у метаболізмі детоксикації. Головна відмінність Prostata pro саме в цьому поєднанні: зазвичай літні пацієнти не можуть комбінувати декілька харчових добавок таким чином, щоб отримувати мікроелементи та фітохімічні речовини у достатній кількості, але без баластових та малоактивних речовин, що заважають засвоєнню.

Показання до застосування:

  • Підтримка здоров’я та функціоналу передміхурової залози.
  • Профілактика та підтримуюча терапія при раку простати.
  • Консервативне лікування простатитів.

Склад: 1 капсула лікопінового комплексу: Лікопіну 15мг, Вітаміну Е 25мг (200%)*. 1 комбінована капсула: селену 100 мкг (182%)*, вітаміну D3 22,5 мкг (900 МО, 450%), вітаміну K2 50 мкг (67%)*, вітаміну E 25 мг (200%)*, лігнанів 50 мг .

Дозування: Дорослим – приймати по 1 капсулі кожного типу 1 раз на день, запиваючи невеликою кількістю рідини під час основного прийому їжі.

Курс прийому: 30-60 днів

Умови зберігання: при температурі від +4°С до +25°С у недоступному для маленьких дітей місці. Забороняється перевищувати зазначену добову дозу.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватись із лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Препарат для здоров’я передміхурової залози Prostata Plus №40
  • Русский