KinderImmun Дитячий імунітет Dr.Wolz®

820.00 грн

KinderImmun Дитячий імунітет Dr. Wolz® складається з натуральних та цінних інгредієнтів. Препарат рекомендується приймати дітям, що часто хворіють або мають великі навантаження, під час активного періоду росту, а також вагітним і годуючим для підтримання імунітету.

Без глютену, желатину і барвників.

Опис

 Частота повторних інфекцій у дітей обумовлена ​​незрілістю їх імунітету в поєднанні з ризиком зараження від контактів з іншими дітьми в школі та дитячому садку. Причина дитячої імунної слабкості зазвичай пояснюється дефектами природної захисної оболонки організму, такої як кишкова флора, яка, особливо у дітей, послаблюється через занадто часте використання антибіотиків. Зміцнення імунної системи кишечника – це саме те місце, де діє KinderImmun Дитячий імунітет Dr.Wolz®: молочнокислі бактерії забезпечують активацію специфічної системи захисту у кишечнику, а пребіотики створюють для цього необхідні умови.

Молочнокислі бактерії. Біфідобактерії активізують імунну систему в кишечнику. Дослідження показали, що близько 95% кишкової флори у немовлят, яких годують грудьми, є біфідобактеріями.

Інулін. Пребіотик, служить поживним середовищем для молочнокислих бактерій.

Бета-Д-Глюкани. Дуже цінні довголанцюгові вуглеводи (натуральні полісахариди). Вони потрібні для безперебійної роботи імунної системи і здорового росту, а також розвитку кісткової системи у дітей. Їх отримують з клітинних стінок найменшого в світі гриба – дріжджів. Бета-1.3/1.6-глюкани Dr. Wolz відповідають необхідним вимогам для дитячих препаратів.

Цинк. Дріжджі з цинком зміцнюють імунітет і покращують обмін речовин.

Вітамін С з ацеролу. Порошок соку вишні-ацероли містить максимальну кількість вітаміну С природного походження.

Молозиво. Високоякісний концентрат з Нової Зеландії без ГМО, гормонів і антибіотиків. Містить високу кількість природніх факторів захисту імунітету.

Вітаміни групи В. Вітаміни групи В додатково підтримують імунну систему.

Показання до застосування:

  • для зміцнення імунітету в період вірусних захворювань дітей, вагітних жінок і жінок-годувальниць
  • в період захворювань
  • під час спортивних та розумових навантажень дітей
  • в період активного росту та розвитку дитини
  • при слабкості і постійній втомі

Склад: 3 ложки містять вітаміну D3 10 мкг = 400 МО 200% *,  вітаміну С 48 мг 60% *, вітаміну В1 0,66 мг 60% *, вітаміну В2 0,84 мг 60% *, вітаміну В6 0,84 мг 60% *, вітаміну В12 1,5 мкг 60% *, фолієвої кислоти 120 мкг 60% *,  цинку 3 мг 30% *, бета-глюканів дріжджових (S. cerevisiae) 100 мг, концентрату колоструму 186 мг з імуноглобуліном G 37,2 мг, інуліном 2,2 г, молочнокислими бактеріями Bifidumbacterium longum 27 мг (2,7 млрд.)

Нетто наповнення: 65г (порошок).

Спосіб застосування та дози: діти від 2 до 7 років – по 2 мірних ложки на день, діти від 7 років і дорослі – по 3 мірних ложки на день.

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі від +4°C до +25°C в недоступних для дітей місцях.

Не є лікарським засобом. Рекомендується проконсультуватися з лікарем перед прийомом.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Регламенту ЄС 1169/2011

 

KinderImmun Дитячий імунітет Dr.Wolz®

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “KinderImmun Дитячий імунітет Dr.Wolz®”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский