Zell Oxygen® ZYM anti-age

Акція

Оригінальна ціна: 1,300.00 грн.Поточна ціна: 950.00 грн.

Zell Oxygen ® ZYM anti-aging – це комбінація антиоксидантів, яка включає всі необхідні вітаміни і мікроелементи для поліпшення якості шкіри, здорового росту волосся і нігтів. Чудово підходить для anti-age терапії. Не містить глютену, лактози, желатину, консервантів і барвників.

Опис

Кожна порція Zell Oxygen® ZYM anti-aging містить 100 млрд. ферментних дріжджових клітин Dr. Wolz, які є природним депо для вітамінів і мінералів. Dr. Wolz вирішив проблему біодоступності за допомогою цієї патентованої культури – кожна клітина в ході особливого процесу виробництва наповнюється корисними речовинами з натуральних екстрактів. Це дозволяє донести вітаміни і мінерали в їхньому природному стані до тонкого кишечника, де в процесі травлення тонка дріжджова стінка розривається і вивільняє всі корисні речовини саме там, де це необхідно.

Вільні радикали викликають оксидативний стрес, який з віком посилюється і сприяє передчасному старінню наших клітин. Забруднене довкілля, неправильне харчування, алкоголь, куріння, надмірне захоплення сонячними ваннами, а також підвищені фізичні навантаження служать генераторами вільних радикалів. Не всі люди можуть покрити потребу організму в ензимах, вітамінах, мінералах і мікроелементах через харчування. А антиоксиданти ми взагалі не отримуємо з їжею!

Zell Oxygen® ZYM anti-aging – це спеціальний комплекс активних речовин, який був розроблений для протидії процесам передчасного старіння. Численні медичні, біохімічні та генетичні дослідження показали, що ферментні дріжджові клітини Dr. Wolz® сприяють уповільненню старіння і процесам відновлення клітин. Зокрема, цьому сприяють фітохімічні речовини – біоактивні сполуки, які виробляються рослинами для захисту від впливу навколишнього середовища. У Zell Oxygen® ZYM anti-aging це лікопін з томатів, який є потужним антиоксидантом і має гарні кардіопротекторні властивостями. Флавоноїдні екстракти цитрусових, а саме гесперидин, також мають антиоксидантні та імуностимулюючі властивості. 30 мг коензиму Q10 на добову дозу підсилюють дію біологічних інгредієнтів на клітини і особливо позитивно діють при розумових і фізичних навантаженнях. Спеціальний комплекс вітамінів і мікроелементів прикрашає цю цінну природну комбінацію.

Показання до застосування:

  • Для активного росту волосся, нігтів
  • Для поліпшення якості шкіри
  • Для зміцнення імунітету
  • При боротьбі з віковими змінами в шкірі – втрата тонусу, пружності, еластичності
  • При оксидативному стресі

Склад:

Містить близько 9% натурального спирту, який виник під час процесу бродіння.

Спосіб застосування та дози:

Приймати одну ампулу, розбавлену в 150 мл будь-якого напою (наприклад, яблучний сік) під час їжі і одну капсулу з вторинними рослинними речовинами один раз в день. Перед застосуванням збовтати.

Нетто наповнення: 14 ампул по 20 мл і 14 капсул по 430 мг

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі + 4 ° C до + 25 ° C. Розкриту ампулу зберігати в холодильнику. Довго не зберігати, вживати у відповідність з рекомендаціями. Зберігати в недоступних для дітей місцях, не перевищувати рекомендовану денну дозу препарату.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Zell Oxygen® ZYM anti-age

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Zell Oxygen® ZYM anti-age”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский