Зеленого чаю екстракт №120

Акція

Оригінальна ціна: 1,100.00 грн.Поточна ціна: 990.00 грн.

Екстракт зеленого чаю Dr. Wolz – це комплекс антиоксидантної дії з фітохімічними речовинами зеленого чаю.

Веганський. Не містить глютену, лактози, желатину та барвників.

Опис

Зелений чай містить величезну кількість корисних для організму речовин, в першу чергу таких як поліфеноли та катехіни. Сучасні дослідження зосереджені на епігаллокатехін галлатах (EGCG): вдалося підтвердити антиканцерогенну, протизапальну, антиоксидантну та антиатерогенну дію EGCC. Екстракт зеленого чаю Dr. Wolz містить стандартизовані дози катехінів, щоб препарат можна було систематично використовувати для допоміжного лікування та профілактики розладів, які спричинені хронічними запальними процесами, такими як серцево-судинні захворювання, атеросклероз чи рак. Фітохімічні речовини можуть втручатися у механізми запалення та тримати їх під контролем. Тут основну роль відіграють клітини імунної системи, такі як Т-клітини, В-клітини або макрофаги. Вони виділяють прозапальні цитокіни, такі як TNF-α та інтерлейкіни, який підтримують запалення в тканинах. Насамперед, епігалокатехін-3-галлат (EGCG) із зеленого чаю, як було показано в доклінічних та клінічних дослідженнях для підтвердження серцево-судинної та протиревматичної активності, має сильну протизапальну дію. Зважаючи на це, прийом EGCG у стандартизованій дозі Екстракту зеленого чаю Dr. Wolz може бути рекомендований для всіх патологій, які спричинені запальними процесами. Існує безліч досліджень щодо раку, які доводять позитивний ефект EGCG із зеленого чаю або екстракту з нього. Основна увага приділяється можливому впливу EGCG на деметилювання певних ділянок ДНК, що дає змогу активувати гени супресії пухлини. Крім того, прийом EGCG може сприяти запрограмованій загибелі (апоптозу) ракових клітин та запобігати метастазам. Для Екстракту зеленого чаю Dr. Wolz використовується спеціальний екстракт з особливо низьким вмістом кофеїну (<1%). Проводяться постійні тести на відсутність баластних речовин та високу якість субстанції. Екстракт зеленого чаю доповнений біологічно високодоступним вітаміном С із північноамериканської вишні ацероли.

Показання до застосування:

  • Для досягнення антиоксидантного ефекту.
  • Профілактика серцево-судинних захворювань та атеросклерозу
  • Профілактика та допоміжне лікування раку
  • Допоміжне лікування хронічних запалень та супутніх захворювань (наприклад, ревматизм, хвороба Паркінсона, Альцгеймера, синдром подразненого кишечника, псоріаз)

Склад: 1-денний раціон з 3 капсул містить Вітаміну С 35мг (44%)* та Екстракту зеленого чаю 750 мг, включаючи Поліфеноли 735 мг, з них Катехінів 450 мг, з них EGCG 355 мг.

Дозування: 3 капсули на день під час їди, запиваючи водою. Можна приймати за 1 раз або розділити на кілька прийомів.

Примітка. Частка кофеїну менше 1%. Пацієнтам, які приймають ліки (наприклад, бортезоміб), які індукують апоптоз пухлинних клітин як частину хіміотерапії, не слід приймати капсули зеленого чаю під час хіміотерапії.

Нетто наповнення: 120 капсул.

Курс прийому: 30-60 днів

Умови зберігання: при температурі 4 ° C до + 25 ° C в недоступному для дітей дітей місці. Заборонено перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватись із лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Зеленого чаю екстракт №120
  • Русский