Препарат Cholesterinreduktion Зниження холестерину Dr. Wolz 224г

1,150.00 грн

Cholesterinreduktion Зниження холестерину Dr. Wolz з бета-глюканами з вівса – це комбінований препарат на рослинній основі, багатий на харчові волокна. Він розроблений на результатах останніх досліджень і допоможе природним чином знизити рівень холестерину в крові.

Опис

Cholesterinreduktion Зниження холестерину Dr. Wolz підходить для всіх, хто хоче знизити ризик ішемічної хвороби серця за рахунок зниження підвищеного рівня холестерину. Той факт, що підвищений вміст ліпідів в крові (а особливо холестерину), відіграє ключову роль в розвитку судинних захворювань та інфарктів міокарда, в даний час не викликає сумнівів.

Dr. Wolz використовує особливий овес зі Скандинавії з особливо високим вмістом бета-глюканов, що знижують рівень холестерину. На півночі він знаходить оптимальні умови під час фази зростання: йому потрібен вологий прохолодний клімат з великою кількістю дощів і сонячного світла. Тільки поєднання особливого сорту вівса зі скандинавським кліматом і його високотехнологічна обробка призводять до бажаного високого вмісту бета-глюканів в препаратах вівса (близько 22%). З іншого боку, звичайний овес містить тільки 3-5%. Ефект зниження рівня холестерину при щоденному вживанні 3 г вівсяних бета-глюканів було доведено у багатьох клінічних випробуваннях, що задекларовано і науковою комісією Європейського управління з безпеки харчових продуктів (EFSA). Крім того, Cholesterinreduktion Зниження холестерину Dr. Wolz також діє пребіотично завдяки харчовим волокнам і сприяє регулярному спорожненню кишечника.

Показання до застосування:

 •  Атеросклероз, гіперхолестеринемія, тригліцеридемія
 •  Цукровий діабет
 •  Контроль ваги

Склад: одна добова доза (16 г) містить бета-глюкани 3,6 г, вітамін B6 2,8 мг 200% *, вітамін B1 2,2 мг 200% *, фолієва кислота 400 мкг 200% *, вітамін B12 5, 0 мкг 200% *.

Спосіб застосування та дози: розмішайте 16 г (= 4 мірних ложки без гірки) з основним прийомом їжі в молоці, йогурті або інших молочних продуктах за вашим вибором. Також можна підмішувати в мюслі або пластівці з молоком. Найкращий ефект буде досягнуто, якщо поєднати основний прийом їжі і будь-який молочний продукт, або приготувати молочний коктейль з 4 мірними ложками Cholesterinreduktion Dr. Wolz.

Нетто наповнення: порошок, 224 г

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі +4 ° C до +25 ° C в недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Препарат Cholesterinreduktion Зниження холестерину Dr. Wolz 224г

Відгуки

 1. Ігор

  Приймаю 15 днів . Препарат (бета глюкан) дуже важливий при надлишковій вазі . Також приймаю Інулін разом . По одній мірній ложці 2 раза в день . За 2 неділі мінус 2 кг. Інулін та Бетаглюкан створюють середовище в кишечнику для відродження мікробіоти . А мікробіота піднімає імунитет на 75 відсотків від вашого .

  • Анна

   Добрий день,Ігорю! Дякуємо вам за чудовий відгук, бажаємо міцного здоров’я!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 • Русский