Пробіотик для дітей і всієї родини Darmflora plus Kinder + Familie Dr. Wolz®

Акція

1,030.00 грн

Darmflora plus Kinder + Familie Dr. Wolz – це комбінований препарат для всієї родини. Він містить комбінацію 3 молочнокислих бактерій, пребіотиків інуліну і 2′-фукозіллактози і вітамінів D3 і B2.

Не містить глютену, желатину, мальтодекстрину і барвників.

 

Опис

Darmflora plus Kinder + Familie пробіотик для дітей і всієї родини Dr. Wolz виготовлений за рецептом, що враховує потреби саме дитячого організму, але завдяки особливому складу може бути вкрай корисний дорослим з особливими потребами (СПК, дисбіоз та нше) . Цей препарат містить молочнокислі бактерії, ОГМ 2′-фукозіллактозу і вітамін D, необхідні для дитячої імунної системи, росту і розвитку дитячого скелета, а також вітамін B2 для підтримки слизових оболонок, наприклад, слизової оболонки кишечника. Особливість цього препарату полягає в використанні олігосахариду грудного молока (ОГМ / HMO) 2′-фукозіллактози. Це унікальна речовина, що міститься в материнському молоці та викорсистовується бактеріями як поживний субстрат у кишечнику. У препараті використовуються 3 штами молочнокислих бактерій (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis) у високій концентрації (6 млрд. на денну дозу), а також перевірений пребІотик інулін з цикорію.

ОГМ / HMO (олігосахарид грудного молока) 2′-фукозіллактоза 2′-фукозіллактоза – це спеціальний компонент так званих олігосахаридів грудного молока (ОГМ / HMO). Це складні вуглеводи, які містяться в материнському молоці. Наявність ОГМ – основна відмінність материнського молока від коров’ячого молока. При цьому материнське молоко, як і раніше, являє собою кращий вигляд харчування для немовлят. Грудне вигодовування сприятливо позначається на зростанні, нутрітивному статусі, імунному захисті, кишковій флорі і довгостроковому розвитку дітей. Не дарма робляться спроби скоротити розрив між материнським молоком і дитячим харчуванням, яке зазвичай виробляється на основі коров’ячого молока. На даний момент 2′-фукозіллактоза досліджена найбільш грунтовно з усіх олігосахариди грудного молока. Оскільки 2′-фукозіллактоза міститься в материнському молоці, вона дуже добре підходить для дітей, яких не годували грудьми.

Показання до застосування:

  • Для дітей після 1 року, які перебували на штучному вигодовуванні.
  • Під час і після антибіотикотерапії.
  • Для підтримки слизових оболонок, наприклад, слизової оболонки кишечника; при синдромі подразненого кишечника (СПК).
  • Для здоров’я імунної системи.

Склад: 1 мірна ложка містить вітамін D3 0,75 мкг (30 МО) 15% *; вітамін В2 0,21 мг 15% *, інулін 0,52г, 2′-фукозіллактоза (2’FL) 0,45г, молочнокислі бактерії (L. acidophilus, B. longum, B. lactis) 32мг (3 млрд.)

Спосіб застосування та дози: дітям від 1 до 3 років приймати по 1 мірній ложці в день, з 3 років – по 2 мірні ложки, дорослим – по 2 мірні ложки в день (наприклад, додавати в йогурт, мюслі або напої). Не змішувати з гарячими напоями або їжею. Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу.

Не застосовуйте препарат, якщо грудне молоко або інші продукти з додаванням 2′-фукозіллактози споживаються в той же день.

Нетто наповнення: 68г порошку

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі від + 4 ° C до + 23 ° C в недоступною для маленьких дітей місці. Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Використайте швидко після відкриття.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

 

Пробіотик для дітей і всієї родини Darmflora plus Kinder + Familie Dr. Wolz®

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Пробіотик для дітей і всієї родини Darmflora plus Kinder + Familie Dr. Wolz®”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский