Екстракт огірочника від сухості шкіри №60

Акція

580.00 грн

Екстракт огірочника Dr. Wolz – це багатовекторний препарат, який застосовується для поліпшення стану шкіри і полегшення больового синдрому при мігрені і ПМС. Крім того, натуральний вітамін Е має потужний антиоксидантний ефект.

Без лактози, глютену і барвників.

Опис

Активною лікувальною речовиною огірочника (Borago officinalis, бурачник) є жирна олія з насіння рослини. Вона містить найвищу долю гамма-ліноленової кислоти серед рослин (близько 20%). Ця омега-6 жирна кислота є ключовою сировиною для утворення важливих структурних ліпідів і деяких протизапальних речовин (простагландинів PG1). Вони відіграють важливу роль в гормональній регуляції у жінок і чоловіків, а також в імунному захисті. Згідно з дослідженнями, терапевтичне використання гамма-ліноленової кислоти корисне для стабілізації гормонального балансу і клітинних мембран, а також для підтримки метаболізму шкіри. Олія огірочника особливо рекомендується при запальних захворюваннях шкіри, таких як нейродерміт. У сучасному режимі харчування людина споживає занадто мало поліненасичених жирних кислот рослинного походження, обмежуючись тваринними. Наш організм не може їх самостійно синтезувати, крім того, перетворення в організмі гамма-ліноленової кислоти з ліноленової може бути порушено через занадто велику кількість тваринних жирів і алкоголю, вірусних інфекцій, діабету, а також з вікових причин.

Фермент дельта-6-десатураза є ключовим ферментом для утворення ейкозаноїдів (окислених похідних поліненасичених жирних кислот) 1-го і 3-го рядів, які мають протизапальний і імуномодулюючий ефект. Прийом олії огірочника і, отже, гамма-ліноленової кислоти допомагає обійти ферментну недостатність дельта-6-десатурази для виробництва достатньої кількості ейкозаноїдів 1-ої серії. Така нестача або навіть повна відсутність дельта-6-десатурази (також званий дефект десатурази) часто є присутнім у хворих нейродермітом і у пацієнтів з екземою. Це викликає запалення в організмі, яке проявляються у вигляді нейродерміту. Гамма-ліноленова кислота олії огірочника допомагає збалансувати цю нестачу ферменту. Дослідження показують, що прийом всього 2 г (4 капсули) олії огірочника помітно покращує стан сухої шкіри, що має схильність до лущення. До того ж, первинне зниження активності дельта-6-десатурази відбувається при передменструальному синдромі – надзвичайно складному розладі, що періодично виникає у жінок, а також при мігрені.

Показання до застосування:

  • Сухість шкіри
  • Шкірні захворювання (нейродерміт, псоріаз, екзема)
  • Передменструальний синдром
  • Мігрень
  • Аутоіммунні захворювання (наприклад, ревматичні захворювання)

Склад: поліненасичені жирні кислоти 590 мг (омега-6 жирних кислот), з них гамма-ліноленова кислота 240 мг, вітамін E (у Alpha – TE) 24 мг 200%*

Курс прийому: 40-60 днів.

Спосіб застосування і дози: 2 капсули на день перед або під час прийому їжі, запиваючи водою. При атопічному дерматиті потрібен прийом 4 капсул на день впродовж 4-6 тижнів.

Умови зберігання: в недоступному для маленьких дітей місці при температурі від +4° до +25°С.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Екстракт огірочника від сухості шкіри №60
  • Русский