Пробіотики після антибіотиків Darmflora plus select intens №40 Dr. Wolz®

1,050.00 грн

Пробіотики після антибіотиків Darmflora plus select intens №40 Dr. Wolz® – це потужна пробіотична комбінація з 18 штамів пробіотичних культур для відновлення кишкової флори після антибіотико- та хіміотерапії. Містить сінергічні комбінації різноманітних штамів біфідо- та лактобактерій у високих концентраціях та вітаміни групи В, що сприяють зміцненню слизової оболонки кишечника та підвищенню  імунітету.

Не містить глютену, желатину, лактози, барвників та диоксиду титану.

Опис

Пробіотики після антибіотиків Darmflora plus select intens Dr.Wolz містять 18 пробіотичних культур в концентрації 100 млрд. живих молочнокислих бактерій в одній денний порції. Препарат розроблений спеціально для відновлення кишкової мікрофлори після важких антибіотико- та хіміотерапій. Посилена формула з 18 різними пробіотичними культурами, що доповнюють одне одного, впливає на різні ділянки кишківника та підтримуює його роботу. Вітаміни групи В сприяють зміцненню слизової оболонки кишечника і імунітету.

Подвійна оболонка з рослинної целюлози охороняє живі бактерії від жовчних і шлункових кислот, дозволяючи вивільнятися бактеріям тільки в кишечнику. Молочнокислі бактерії препарату Darmflora plus select intens захищені від перепадів температури, тобто їх не потрібно зберігати в холодильнику, тому препарат можна брати з собою у відпустку чи поїздку.

Показання до застосування:

  • Для відновлення здорової кишкової мікрофлори
  • Під час і після прийняття антибіотиків
  • При порушеннях стільця (пронос)
  • Для нормальної роботи імунної системи
  • При синдромі подразненого кишківника
  • При синдромі Leaky Gut (підвищена проникливість кишківника)

Склад: в 4 капсулах живих молочнокислих бактерій 860 мг (100 млрд. L. acidophilus, L. casei, L. paracasei, L. rhamnosus, L. plantarum, L. lactis, L. salivarius, L. reuteri, L. delbrueckii subsp. bulgaricus, L. gasseri, L. fermentum, L. brevis, B. longum, B. breve, S. thermophilus, B. bifidum, B. infantis, B. lactis); вітамінів: B6 – 1,4 мг 100% *, B2 – 1,4 мг 100% *, B1 – 1,1 мг 100% *, B12 – 2,5 мкг 100% *, біотину (вітамін В7) 50 мкг 100% *, фолієвої кислоти 200 мкг 100% *.

Не містить штамів бактерій, що сприяють продукуванню гістаміну!

Спосіб застосування та дози:

При порушенні стільця і ​​після прийому антибіотиків приймати в день 4 капсули одразу під час їжі, запиваючи водою або протягом дня (наприклад, 2 вранці і 2 ввечері). Можно почати терапію з однієї капсули, поступово збільшуючи до денної норми.

Під час антибіотикотерапії приймати Darmflora plus select intens з максимальним інтервалом по відношенню до антибактеріальних препаратів.

Діти від 2 до 10 років: приймати половинну дорослу норму на день, в залежності від показань.

Вагітним і годуючим мамам застосування пробіотиків дозволено.

Курс прийому: 45-60 днів

Умови зберігання: при температурі від + 4° C до + 25° C в недоступних для дітей місцях. Не перевищувати рекомендовану денну дозу препарату.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Пробіотики після антибіотиків Darmflora plus select intens №40 Dr. Wolz®

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Пробіотики після антибіотиків Darmflora plus select intens №40 Dr. Wolz®”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский