Екстракт какао Cardio Care Dr. Wolz №60

Акція

Оригінальна ціна: 1,310.00 грн.Поточна ціна: 1,150.00 грн.

Препарат для підтримки серця Cardio Care позитивно впливає на еластичність кровоносних судин за допомогою високих доз флавоноїдів екстракт какао.

Веганський. Без глютену, желатину, лактози і барвників.

Опис

Екстракт какао Cardio Care Dr. Wolz підвищує еластичність кровоносних судин за допомогою високих доз флавоноїдів какао і, таким чином, сприяє здоровому кровотоку у всіх судинах і капілярах. Здорові кровоносні судини і реологічні параметри крові є формулою здорового кровообігу. Тільки якщо кровоносні судини еластичні, забезпечується необхідний тиск в судинному руслі і, відповідно, надходження достатньої кількості поживних речовин і кисню навіть в найменші капіляри. Флавоноїди какао діють безпосередньо на ендотелій, тобто на внутрішню клітинну стінку кровоносних судин, яка відповідає за їх еластичність.

Чому кровоносні судини так важливі для здорового кровотоку?

Здоровий кровообіг вкрай важливий для розподілу кисню і поживних речовин по всьому тілу, оскільки тільки так можна оптимально забезпечити всі органи, перш за все серце і мозок, а також кінцівки. Необхідною умовою для хорошого кровотоку по венам і підтримки постійного кров’яного тиску є еластичні кровоносні судини. Знаменитий німецький лікар Рудольф Вірхов сказав про це в двох словах: «Ви старі настільки, наскільки зношені ваші кровоносні судини». Вони мають вирішальне значення для нашого здоров’я, оскільки забезпечують зв’язок між атмосферним киснем і клітинами. Коли клітини нашого тіла погано забезпечуються необхідними речовинами, вони починають старіти. Цей процес прискорюється безліччю речовин, такими як холестерин, кальцій та ін. Ендотелій відповідає за еластичність кровоносних судин. Це шар клітин, який вистилає наші сосуди зсередини і регулює обмін речовин між кров’ю і тканинами. Одна з цих речовин – оксид азоту (NO), яка забезпечує розширення судин. Коли ендотелій більше не виробляє достатньої кількості NO, кровоносні судини не можуть розширюватися і кровообіг порушується. Особливо важлива еластичність стінок в найдрібніших гілках кровоносної системи – вузьких капілярах.

Як працює Cardio Care Dr. Wolz?

Флавоноїди какао з Cardio care безпосередньо впливають на ендотелій: вони збільшують вивільнення оксиду азоту (NO). NO обмежено знижує тонус судинної мускулатури, що призводить до розширення судин і поліпшення кровотоку. Дослідження показують, що часте вживання продуктів, що містять какао, допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань. Однак найбільшим недоліком є ​​висока калорійність – близько 500 ккал на 100 г шоколаду. Це практично виключає позитивну дію какао. Крім того, технологічна обробка какао, така як ферментація, сушка і обсмажування, знижує цінність флавоноїдів. Зміст шоколаду також істотно різниться в залежності від сорту і походження какао-бобів. На відміну від какао-вмісних напоїв або шоколаду, цінні флавоноїди в Cardio care залишаються в незмінному вигляді приблизно на 80% і не можуть бути зруйновані в процесі ферментації, сушіння і обжарювання. Калорійність Cardio care дуже низька в порівнянні з продуктами, що містять какао.

Показання до застосування:

• Для первинної і вторинної профілактики атеросклерозу.
• Для збільшення витривалості спортсменам

• Фактори ризику, часто супроводжуються ендотеліальної дисфункцією, такі як:
– цукровий діабет II типу
– гіпертонія
– куріння, ожиріння
– високий рівень стресу
– судинні розлади

Склад: в 1 капсулі флавоноїдів какао – 100мг.

Спосіб застосування та дози: по 2 капсули на день вранці після їжі, запиваючи рідиною. Капсулу можна розкрити і змішати вміст з напоєм, краще молочним.

Нетто наповнення: 60 капсул

Курс прийому: 30-60 днів

Умови зберігання: при температурі + 4° C до + 25° C в недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Екстракт какао Cardio Care Dr. Wolz №60

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Екстракт какао Cardio Care Dr. Wolz №60”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский