Препарат Thromboflow® покращення кровообігу Dr. Wolz №20

750.00 грн

Thromboflow® Покращення кровообігу Dr. Wolz містить особливий комплекс (WSTC), що складається з більше ніж 30 фітохімічних сполук на основі томатів і сприяє нормальній агрегації тромбоцитів і здоровому кровотоку.

Не містить глютену, лактози, фруктози і барвників.

Опис

Thromboflow®Покращення кровообігу Dr. Wolz містить високоспеціалізований стандартизований екстракт томатів (WSTC), отриманих в результаті запатентованого делікатного процесу екстракції. Цей комплекс слід відрізняти від лікопіну, пігменту червоних томатів, який має зовсім інші властивості. Активні інгредієнти Thromboflow® Покарщення кровообігу Dr. Wolz сприяють поліпшенню кровотоку і первинній профілактиці атеросклерозу і серцево-судинних захворювань.

Переваги комплексу активних речовин WSTC в інгібування агрегації тромбоцитів було доведено в 8 рандомізованих, плацебо-контрольованих, подвійних сліпих дослідженнях на людях і підтверджено Європейським органом з безпеки харчових продуктів (EFSA): у 97% пацієнтів відстежується чітке зниження агрегації тромбоцитів протягом 1,5 годин. При цьому препарат не впливає на згортання крові – наприклад, в разі травми. Кардіоваскулярний захисний ефект капсул Thromboflow® посилюється ресвератролом – активним компонентом екстракту виноградної шкірки. Ресвератрол здатний знижувати рівень цитокінів та інтерлейкінів, позитивно впливає на склад холестерину в крові, а також безпосередньо впливає на агрегацію тромбоцитів. Вміст ресвератрола в капсулі Thromboflow® дорівнює такому ж в літрі червоного вина або 1,5 кг червоного винограду.

Однією капсули (150 мг) вистачить на цілий день; ефект починається приблизно через 1-1,5 години після прийому. При щоденному прийомі Thromboflow® Dr. Wolz підтримує пластичність тромбоцитів протягом 24 годин.

Показання до застосування:

ПЕРВИННА ПРОФІЛАКТИКА

• З одним або декількома факторами ризику розвитку атеросклерозу, в тому числі: вік (55 років і старше), чоловіча стать, куріння, тривалі авіаперельоти, генетична схильність, недостатня рухова активність, стрес.
• цукровий діабет II типу.
• ожиріння
• гіпертонія
• порушення обміну речовин.

ВТОРИННА ПРОФІЛАКТИКА
• В якості додаткового захисту разом з АСК (ацетилсаліциловою кислотою) або при прийомі антикоагулянтів.
• При відсутності відповіді на АСК, непереносимості АСК або підвищеному ризику кровотечі.

Склад: екстракт томатів WSTC 150 мг, ресвератрол 7 мг.

Спосіб застосування та дози: по 1 капсулі в день вранці до або під час їжі, запиваючи рідиною, або за 1 годину до авіаперельоту. Капсулу можна розкрити і змішати вміст із їжею або водою.

Забороняється перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Thromboflow® Покращення кровообігу Dr. Wolz не є лікарським засобом. Приймати його разом з АСК або Marcumar безпечно – це не призводить до посилення ефекту. Антикоагулянти, які призначаються для вторинної профілактики, не повинні відмінятися. Відмовитися від прийому, якщо є алергія на томати або червоний виноград.

Нетто наповнення: 20 капсул

Курс прийому: 30-90 днів

Умови зберігання: при температурі + 4 ° C до + 25 ° C в недоступному для маленьких дітей місці.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Препарат Thromboflow® покращення кровообігу Dr. Wolz №20

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Препарат Thromboflow® покращення кровообігу Dr. Wolz №20”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский