Пробіотик при СПК (синдром подразненого кишечника) Darm pro RDS №60

960.00 грн

Darm pro RDS – спеціальний продукт для дієтичного лікування такого розладу, як синдром подразненого кишечника.

Веганський. Не містить глютену і желатину, лактози, молочного білка, фруктози і барвників. Без стеарата магнію, діоксиду кремнію, підсолоджувачів і діоксиду титану.

Опис

Часте нездужання, здуття живота, діарея і запор можуть вказувати на подразнений кишечник. За оцінками, від цього страждають близько 12 мільйонів німців, в основному жінки. При синдромі подразнененого кишечника також часто знижується всмоктування поживних речовин. Тому корисно вживати певні вітаміни що, наприклад, підтримують слизову оболонку кишечника. Darm pro RDS містить ніацин (вітамін В3) для підтримки слизових оболонок, а також деякі вітаміни групи B, які сприяють нормальному функціонуванню нервової та імунної систем.

Darm pro RDS містить добре вивчені та безпечні медичні дріжджі Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3856. Мікроорганізми мають високу природну стійкість до шлункової і жовчних кислот і додатково захищені кислотоупорною целюлозною капсулою. Вплив спеціальних дріжджів на типові симптоми СРК, такі як біль в животі, запор або метеоризм, доведено декількома плацебоконтрольованих подвійними сліпими рандомізованими дослідженнями: у 63% пацієнтів Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3856 викликали значне поліпшення стану при синдромі подразненого кишечника або абдомінальних болях і симптомах. Біль повернулася після припинення прийому. Пацієнти також змогли отримати користь від прийому Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3856 щодо симптому «здуття живота». Вдалося значно знизити метеоризм у порівнянні з плацебо.

Крім того, було проведено прицільне дослідження з використанням Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3856 на 1161 добровольці, які страждають синдромом подразненого кишечника і пов’язаними з цим симптомами болю в животі і метеоризмом. 96% пацієнтів повідомили про поліпшення самопочуття кишечника завдяки Darm pro RDS Reizdarm. 77% випробовуваних вже відчули позитивний ефект від Darm pro RDS протягом 15 днів.

Показання до застосування:

  • симптоми синдрому подразненого кишечника.
  • супутні діареї.

Склад: в 2 капсулах міститься Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3856 500 мг (4 млрд.), Вітамін B1 0,55 мг (50% *), вітамін В3 8 мг (50% *), вітамін B12 1,25 мг (50 % *), вітамін D3 10 мкг (400 МО, 200% *).

Спосіб застосування та дози: Дорослим по 2 капсули в день, запиваючи водою. При супутніх діареях – до 4 капсул в день.

Поєднується з препаратами серії Darmflora і Darm. Підходить для діабетиків.

Курс прийому: 60 днів.

Умови зберігання: при температурі від + 4 ° C до + 25 ° C в недоступних для дітей місцях. Не перевищувати рекомендовану денну дозу препарату.

Не є лікарським засобом. Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

* Рекомендовані добові дози поживних речовин відповідно до Постанови ЄС 1169/2011

Пробіотик при СПК (синдром подразненого кишечника) Darm pro RDS №60

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Пробіотик при СПК (синдром подразненого кишечника) Darm pro RDS №60”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Русский